Öncelikle şahsım bütün fikirlere muhaliftir her fikir geliştirelebilir. Fikirlerimi bu minvalda değerlendirmenizi bekliyorum. Yayından sonra fikirlerimi paylaşan insanların dikkatini çekebilmek için bu yazıyı yazıyorum. Birkaç başlıkta programı inceleyip eleştirilerimi ve övgülerimi yapıcam.

Kemal beyi tebrik ediyorum

Yıllar sonra sert soruların olduğu bir programa çıkmayı kabul ettiği için kendisini takdir ediyorum. Hiç bir gaf yapmadan programı bitirdi bütün fikirlerini gençlere geçirebildiğini şahsım üzerinde deneyimledim onayladım .

Jahreinin soruları yetersizdi ama cesareti takdir kazandı

Sorulması gerektiği soruların varlığı şüphesiz tabi ki her soruyu soramaz ama en sert soruları sormadı demek yanlış olmaz fakat anlayışla karşılamak gereklidir.

Kyk kredileri ve yurtlar konusu

KYK kredisi açıklaması tamamıyla saçmalık kredi almayanlar afedersiniz ama enayi mi ? Kredilerin faizlerini madem siliceksiniz kredi almayanlar alıp faize koysunlar parayı çok zor değil bu ihtimal. Borcu olanlar ödemesin zaten faizleri silmişler ne mükemmel bir strateji daha fazla konuşamam çok sinirliyim. Yurt açıklaması güzeldi ama pek inandırıcı gelmedi olabilirse sadece memnun oluruz.

Neden DHKP-C chp ilişkisi daha net sorulmadı?

Canan Kaftancıoğlu ismi geçince kendimce odaklandım ama soru net sorulmadı fakat yapabilcek birşey yok .Vefat eden savcımız ve Ebru Timtik diyor ve susuyorum.

İmamoğlu ve İstanbul’daki hdp kadrolaşması

Bu konu sadece benim mi dikkatimi çekiyor çok sinir bozucu aklınız fikriniz mi yok neden kimse bu konu hakkında konuşmuyor algılayamıyorum. Sadece bu soru bile büyük bi problem gerçekten sinirlerim etkisizleşiyor.

Sedat PEKER sorusu

Sedat Peker videoları hakkında ismi geçen Ak partililer hakkında neden soru sorulmadı insanlar merak etmiyorsa anlaşılabilir ama benim için 128 milyar dolar sorusundan daha önemli bir konu. Biri çıkıyor bakana eski bakana vekillere aracılara suçlamalar yapıyo muhalefet bu konuda konuşamıyo bile bu konu beni olaylar soğuyana kadar tırmalayacağa benziyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *