Fenerbahçe’de son dakika gelişmesi! Derbide Beşiktaş’ı yenmeyi başaramayan Fenerbahçe’de Erol Bulut’la yollar ayrılıyor. Sarı-Lacivertli yönetim yeni teknik direktörünü milli maç arasında takımın başına getirmeyi hedefliyor. Fenerbahçe’nin hoca adayları arasında çok konuşulacak isimler var. İşte son dakika haberinin detayları…

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi sonrası Sarı-Lacivertli takımda son dakika gelişmeleri yaşanıyor. İlk sırada ise teknik direktör Erol Bulut’un durumu var. Fenerbahçe’de alınacak radikal kararlar da yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Fenerbahçe – Erol Bulut birlikteliğinin çok uzun sürmeyeceği görülüyor.

JOACHIM LOW İÇİN İSMAİL KARTAL FORMÜLÜ

Fanatik’te yer alan habere göre; Fenerbahçe’nin en büyük hayali Joachim Löw’le anlaşmak… Löw, EURO 2020 sonrası 2006’dan beri çalıştırdığı Almanya Milli Takımı’ndan ayrılacak.

Yönetim, 61 yaşındaki çalıştırıcı ile hemen temas kurup anlaşmanın yolunu arayacak. Almanya Futbol Federasyonu’nun, sezon sonuna kadar Löw’e Fenerbahçe’yi de çalıştırması konusunda izin vermesi beklenmiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *