Geçen sezon ligi 2. bitiren ve kupayı alan takımın 10 golüne imza atmış sol bek ile o takımın en kıymetli oyuncusu geldi;
• Sosa memleketine gitsin..
• Novak da bir oynasın be kardeşim..
☆Geçen sezonun ligdeki en flaş takımlarından birinin 2 oyuncusu da istendi. 10 gol atanı, uzun uğraşlar sonunda G.Saray’ın elinden alındı..
• En başta ben: En az 1 ay kadro dışı kalmalı ki aklını başına devşirsin. Yeni Alper Potuk..
☆Monaco-Wolfsburg görmüş Luyindama’nın milli takımdan kaptanı stoper geldi. Oyun kurucu stoper hocanın isteği ile alındı.
• Bu Tisserand’ı kim aldı?
☆Beşiktaş’ta 2 şampiyonluk yaşayan, Şampiyonlar Ligi’nde 14 puanlı rekor kırılan sezonun sağ ve sol bekleri geldi. Yuvaya döndüler.
• Kadro dışı bırakılsın.. Sene sonu teknik kadroya girsin..
☆15 milyon Euro bonservis ödenerek Aston Villa’ya giden santrafor alındı..
• Seneye gitsin..
▪︎▪︎
İddia ediyorum. 2 haftaya Mesut Özil için “Bu da bitmiş” yorumları gelecek. Szalai için de “Olmaz bundan..”
♡♡♡
Örnekler çoğaltılabilir.
Nazım-Gustavo-Altay hariç herkes ama herkes geriledi. Değer kaybetti. Şimdi değer kaybetme sırası Emre Belözoğlu’nda.
Sene başında “Alo Ben Emre Abin” mottosu ile tarihin en düşük bütçesi ile iyi bir transfer dönemi geçiren adam bugün ‘kurtulunması gereken virüs’ diye nitelendiriliyor. Değer kaybından o da nasibini alıyor. Daha da alacak.
Herkesi değersizleştiren, herkesi sıradanlaştıran, herkesi eleştiri tahtasına oturtan kişi teknik direktör. Süper Lig’de 100 maça dahi çıkmamış, 1 tane bile Avrupa maçı oynamamış bir hoca olarak F.Bahçe’nin başına getirildi. Neden? Samandıra’da Emre Belözoğlu’nun hükmü sürsün diye..
O zaman değersizleşirsin. Kıymetin azalır. Sonra “hadi git” denir. Sonra sıra, silsile şeklinde herkese gelir. Kesin olarak sıralama bu olur. O yüzden siz bilirsiniz diyor ve konuyu kendi adıma kapatıyorum.

-Serdar Ali Çelikler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *